Blog

Jak nastavit mimořádné volno v pracovní době? Jak nastavit mimořádné volno v pracovní době?

V rezervačním systému můžete používat služby i termíny jako interní. Pomocí interního termínu si můžete obsadit část své pracovní doby vybraného dne a tím si určit mimořádné volno v jinak pravidelné pracovní době.

19. 11. 2021
Jak na facebookovou stránku vložit odkaz pro online rezervace? Jak na facebookovou stránku vložit odkaz pro online rezervace?

Používáte facebook pro komunikaci se zákazníky? V tomto články vysvětlíme a ukážeme jak si vložit tlačítko s odkazem na rezervační stránku s nabídnou služeb přímo na facebookovou stránku.

2. 9. 2021
Rezervační systém vyřeší i skupinové rezervace Rezervační systém vyřeší i skupinové rezervace

Nová funkce rezervačního systému Sdiary umožňuje snadno vytvářet skupinové rezervace.

30. 8. 2021
Rezervační systém pomůže snížit počet nespolehlivých zákazníků Rezervační systém pomůže snížit počet nespolehlivých zákazníků

Díky notifikačním SMS a emailových zpráv odeslaných z rezervačního systému můžete minimalizovat počet zákazníků, kteří nedorazí na objednaný termín.

13. 8. 2021
Jak propagovat svoji provozovnu ve službě Moje Firma od Googlu Jak propagovat svoji provozovnu ve službě Moje Firma od Googlu

Google umožňuje zdarma propagovat firmu pomocí aplikace Google Moje firma. Tato aplikace zobrazí Vaši provozovnu na Google mapách a umí toho i mnohem více

1. 8. 2021
Nastavte si stránku pro online rezervace Nastavte si stránku pro online rezervace

Vaše stránka s nabídkou online rezervací služeb nemusí vypadat stejně jako ji mají ostatní. Údaje o provozovně a vzhled si můžete snadno upravit podle sebe.

3. 7. 2021
Jak si vložit odkaz na web pro online rezervace vytvořený ve WordPressu? Jak si vložit odkaz na web pro online rezervace vytvořený ve WordPressu?

Návod jak si přidat na webovou stránku odkaz do menu pro otevření stránky s nabídkou online rezervací.

24. 6. 2021