Rezervační systém Sdiary

Proč vznikl rezervační systém Sdiary?

V českém prostředí internetu je již řadu let několik fungujících rezervačních systémů. Najdete je celkem snadno pod vyhledávacím dotazem “Rezervační systém“. Rezervační systém šetří čas zejména provozovateli služeb a usnadní objednání zákazníkovi. Věnovat se plně svému zákazníkovi je důležité, zvedání telefonů a vyřizování objednání není žádoucí pro provozovatele ani pro zákazníka.

Využití některého z rezervačních systém se jeví jako výborné řešení. Zákazníci se objednají kdykoli online a provozovatel se může plně věnovat svým zákazníkům aniž by musel často zvedat telefony.

Jsou rezervační systémy samozřejmostí pro české provozovatele služeb? To zdaleka ne každý používá. Proč tedy když šetří čas, je jich několik na výběr, jsou snadno dostupné a většina se tváří že jsou zdarma. Důvodů je jistě více. Jedním z důvodů je ten, že zdarma zrovna nejsou, a pokud si je chcete zakoupit, musíte hned na několik měsíců dopředu nebo nejlépe na celý rok. Dalším důvodem často je, že provozovatel ani nemá vlastní webovou stránku, na kterou by umístil tlačítko pro rezervace. V neposlední řadě dalším hlavním důvodem je ten že systém zkrátka nejde nastavit tak jak by provozovatel potřeboval.

Hlavní účel rezervačního systému Sdiary je nabídnou provozovatelům osobních služeb rezervační systém, který je finančně přijatelné pro každé seriózní podnikání, snadno dostupný i pro zákazníky a flexibilně použitelný.

Proč vznikl rezervační systém Sdiary?

Funguje skvěle na webovém prohlížeči

Webový prohlížeč má o proti mobilním aplikacím jednu zásadní výhodu. Je nainstalovaný k použití na všech mobilech a počítačích s jakýmkoli operačním systémem. Sdiary je webová aplikace a k používání potřebuje pouze webový prohlížeč. Je to web s funkcemi pro správu a rezervaci termínů. Web je standard již dlouhá léta a nevypadá to, že by ho mělo něco nahradit. Použití rezervačního sytému Sdiary je tím pro zákazníky snadné a rychle pochopitelné bez zdlouhavého vysvětlování.

Tlačítko s odkazem na rezervační stránku umístíte ideálně na svoji webovou stránku. Sdiary můžete používat io bez vlastní webové stránky. Rezervační stránka je sama o sobě webová stránka, kterou můžete sdělit svým zákazníkům, ať už v inzerci, verbální komunikaci nebo ji třeba jen napsat na hlavní vchodové dveře provozovny.

Funguje skvěle na webovém prohlížeči

Finančně dostupný pro každé podnikání

Nový účet si můžete používat neomezené po dobu 14dni. V případě nezakoupeni placeného tarifu Standard se účet automaticky přepne do tarifu Free. V tomto tarifu můžete dále využívat rezervační systém s omezením 30 rezervací za poslední 30 dní.

Tarif Standard lze zakoupit na 1 měsíc v ceně 150 Kč. Není zde vyžadováno zakoupení na mnoho měsíců dopředu jako tomu bývá u jiných systémů. Fakturace pouze na jeden měsíc zajistí rychlou návratnost investice a také nízkou finanční ztrátu v případě že se po čase rezervační systém projeví jako nevhodný. Lze zvolit také fakturaci na 3, 6 nebo 12 měsíců se slevou až 10%.

Finančně dostupný pro každé podnikání

Flexibilní nastavení služeb

Pravidla pro objednání služby včetně notifikačních emailových a SMS zpráv lze nastavit samostatně pro každou službu. Individuální nastavení služeb umožňuje nabízet více služeb s úplně odlišnými pravidly pro objednání. Například některou službu můžete nabízet pouze svým stálím zákazníkům a další službu všem. Lze kombinovat jednotlivé a skupinové termíny.

Flexibilní nastavení služeb