Rezervační webová stránka

Rezervační systém Sdiary vytvoří automaticky každému účtu webovou stránku určenou pro rezervace. Tato webová stránka je dostupná na subdoméně ve tvaru nazev-uctu.sdiary.cz. Hlavní účel stránky je najít volný termín a odeslat rezervaci. Umí toho však mnohem více.

Mnoho možností jak nabídnout zákazníkovi stránku pro online rezervaci termínu

Nejběžnější způsob je umístit odkaz na vlastní prezentační webovou stránku. Obvykle přímo do hlavního menu nebo mezi kontaktní údaje. Návštěvník jednoduše klikne na tento odkaz a stránka se mu zobrazí v novém okně webového prohlížeče.

Jsou i další místa kam je vhodné umístit odkaz na webovou stránku. Např. na venkovní vchodové dveře provozovny, na facebookový profil firmy, firemní profil portálu s nabídkou služeb, např. služby od firmy.cz

Mnoho možností jak nabídnout zákazníkovi stránku pro online rezervaci termínu
Rezervační systém pomůže k efektivnímu využití pracovního času

Nabídka služeb na rezervační stránce

Na stránce se v prvním kroku výběru zobrazují služby. V nastavení každé služby je volba zda chceme zobrazit tuto službu na stránce pro rezervace. Rezervaci služeb můžete ponechat pouze z administrace rezervačního systému. Pro každou službu lze vložit obrázek a vyplnit popis služby.

Rezervace služeb pro stálé zákazníky

Provozujete například kosmetické studio a máte dohromady tolik pravidelných zákazníků, že už si nemůžete časově dovolit objednávky od dalších nových zákazníků? Jak umožnit online rezervace na veřejné webové stránce pouze svým stálým zákazníkům? S rezervačním systéme Sdiary překvapivě snadno. Své zákazníky si zaregistrujte v administraci a zašlete jim e-mailem pozvánky. V nastavení služby lze rezervaci služby povolit pouze registrovaným klientům.

Klienti se jednoduše přihlásí pomocí e-mailu a hesla nebo kódu. Následně si rezervují termín. Jako registrovaní klienti již nevyplňují své kontaktní údaje.

Zprávy k termínu online i po odeslání rezervace

Potřebují zákazníci někdy zaslat dodatečně vzkaz k termínu? Mohou to udělat jednoduše online jedním kliknutím na odkaz v e-mailu nebo SMS s potvrzením rezervace. Vzkaz se zapíše k termínu v přehledu termínů. Odešle se e-mailem nebo i jako SMS zpráva přidělenému pracovníkovi.

Proč používat rezervační systém
výběr dne z rezervačního kalendáře

Jasný a dobře čitelný kalendář

Málo volných termínů v kalendáři nemusí znamenat problém při hledání volného termínu. Jedním pohledem na vybraný měsíc je vidět, který den má volný termín.

Kalendář pro výběr termínu má své dny barevně rozlišené podle dostupnosti termínů. Volný den je světle zelený. Zcela obsazený den je černý. Den bez vypsaného termínu je bílý. Částečně obsazený den je tmavě zelený. Den pracovního volna je světle šedý.

Potřebujete sdělit důležitou informaci k termínu? Použijte vlastní pole k rezervaci

Jméno, příjmení, telefon a e-mail jsou vždy povinní údaje pro klienty bez registrace. Bez těchto údajů by nešla odeslat rezervace, jsou důležité pro identifikace termínu a komunikaci.

Potřebujete znát ještě další informaci k termínu? K tomu dobře poslouží poslední pole nazvané jako poznámka k rezervaci. Název pole můžete libovolně změnit a také nastavit pravidlo zda musí být pole vyplněné. Nebo můžete pole úplně odstranit.

objevte výhody rezervačního systému

Objevte výhody rezervačního systému Sdiary zcela zdarma

  • Vyzkoušejte webovou aplikaci Sdiary a nabídněte svým zákazníkům objednat se kdykoliv z webové stránky ještě dnes.
  • Každý nový účet je na vyzkoušení bez omezení po dobu 14 dní. K dispozici máte také k odeslání 30 notifikačních SMS.
  • Kdykoliv máte možnost zakoupit neomezený tarif Standard.
  • Po uplynutí zkušební doby nebo placeného tarifu Standard se účet automaticky přepne do bezplatného tarifu Free.
  • Tarif Free má všechny funkce tarifu standard s omezením 30 rezervací za posledních 30 dní.
Vytvořit účet