Často kladené otázky (FAQ)

Ano Sdiary si můžete vyzkoušet zdarma neomezeně po dobu 14 dní. K dispozici máte také zdarma kredit pro odeslání 30 SMS informačních zpráv.

Ano můžete i nadále používat Sdiary zdarma v tarifu Free. Tarif Free má omezení 30 rezervací za posledních 30 dnů.

Nebude možné dále přijímat další rezervace. Administrace sytému zůstane nadále funkční. Kdykoliv však můžete přejít na neomezený tarif Standard.

Pro používání tarifu Standard se účet nový nevytváří, ale vždy si můžete tento tarif objednat ve svém účtu. Když si tarif Standard neobjednáte ve zkušební době nebo vyprší jeho platnost, pak se účet vždy automaticky přepne do tarifu Free.

Úhrada tarifu Standard probíhá pomocí platební brány Comgate. Tato platební brána nabízí platbu online pomocí platební karty nebo zrychleného bankovního převodu. Po dokončení platby se ihned prodlouží platnost tarifu Standard.

Po uplynutí placeného tarifu standard se účet automaticky přepne do bezplatného tarifu Free, ve kterém se začnou započítávat rezervace do limitu 30 rezervací za posledních 30 dní ode dne přepnutí do tarifu Free. Placený tarif si můžete kdykoliv prodloužit. O blížící se exspiraci budete dopředu informování emailovou zprávou.

Informační SMS zprávy se platí formou Kreditu. 1 odeslaná SMS zpráva stojí 1 Kredit. Cena za jeden kredit je v rozmezí 1 Kč až 1.50 Kč dle ceníkové tabulky, viz níže. U každého nového účtu máte zdarma Kredit 30. Při zakoupení tarifu Standard dostanete automaticky 50 Kreditů za každý zakoupený měsíc.

Další kredity můžete průběžně dokupovat dle této ceníkové tabulky:

Počet Kreditů Cena
100 Kreditů 150 Kč
200 Kreditů 300 Kč
400 Kreditů 520 Kč
600 Kreditů 750 Kč
1 000 Kreditů 1 200 Kč
2 000 Kreditů 2 000 Kč
Platnost Kreditu není časově omezena.

Stránka pro online rezervace bude umístěná na doméně ve tvaru nazev-uctu.sdiary.cz

Odkaz je určený hlavně pro umístění na webovou stránku pro Vaše podnikání. Odkaz můžete umístit i komkoli jinam např. na facebookovou stránku

Pracovní dobu si nastavíte snadno v administraci účtu pod odkazem On-line rezervace > Nastavení > Výchozí pracovní doba pro zaměstnance. Pracovní dobu je možné i nastavit pro každého zaměstnance individuálně v odkazu Admin > Provozní doba účtů. Stejným způsobem můžete nastavit i dovolenou, tedy dny ve kterých se nepracuje.

Ano v nastavení každé služby můžete vybrat zda je může rezervovat každý návštěvník webu nebo jenom registrovaný zákazník. V administraci můžete vytvořit registraci pro vybrané zákazníky, kteří se budou moci rezervovat.

Ano zákazník může rezervaci stornovat. Odkaz pro stornování rezervace můžete vložit do informační emailových i SMS zpráv. Registrovaní zákazníci mohou po přihlášení stornovat rezervaci v přehledu rezervací.

Čas do kdy je možné nejpozději rezervaci zrušit určíte v nastavení vybrané služby.

Ano, můžete si nastavit pro každý den samostatně provozní dobu v různých časech. Nastavit lze i pravidelnou pracovní dobu, můžete ji však nechat vypnutou.

Ano, každá služba umožňuje nastavení kapacity služby a zobrazení o této volné kapacitě služby. Přidělenému pracovníkovi je potřeba zvolit pracovní dobu, která bude odpovídat časové délce plánované skupinové lekci ve vybraný den v kalendáři nebo pravidelně opakovaný den v týdnu.